جراح بینی اصفهان

هدف از عمل بینی ( رینوپلاستی ) ، شکل دهی به بینی بهبود زیبایی آن و همچنین ایجاد هماهنگی میان بینی با دیگر ویژگی های صورت می باشد.

این عمل جراحی ، می تواند نقش قابل توجهی در افزایش اعتماد به نفس افراد ایفاء کند.

جراحی بینی ، معمولا تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و یک جراحی سرپایی محسوب می شود ؛ یعنی اکثر افراد همان روز از مرکز جراحی ترخیص شده و به خانه باز می گردند.

لازم به ذکر است که عمل رینوپلاستی ، زمانی موفقیت آمیز تلقی می شود که با معیارهای زیبایی شناسی مطابقت داشته و موجب برقراری هر چه بیشتر تناسب و هارمونی بینی با سایر عناصر صورت شده باشد.

جراح بینی اصفهان

اهمیت انتخاب جراح بینی

افراط در برداشتن بافت های سالم از بینی ، علاوه بر آن که بر زیبایی بینی تاثیر سوء می گذارد ؛ ممکن عملکرد اصلی بینی را نیز تحت الشعاع قرار داده و فرد را با مشکلات متعددی که گاها جبران پذیر نیز هستند مواجه سازد.

از این رو افراد باید در انتخاب جراح بینی ای که قرار است عمل بینی خود را به ایشان واگذار نمایند ؛ نهایت دقت خود را به کار گرفته و به جراحی مراجعه نمایند مع بر ساختار و آناتومی بینی اشراف کامل داشته و بر استانداردهای زیبایی شناسی نیز به خوبی واقف باشد و با تقویت ساختار غضروفی بینی و بهره وری از روش های نوین رینوپلاستی ، ایرادات بینی را در عین بهبود توازن و تقارن بینی با دیگر اجزای چهره به بهترین نحو ممکن مرتفع نماید.

بهترین جراح بینی اصفهان

لازم به ذکر است که در حال حاضر ، برترین جراحان بینی بر سر این موضوع که در عمل رینوپلاستی باید از متدهای نوین بهره گرفته و به تقویت بخش غضروفی بینی پرداخته شود ؛ اتفاق نظر دارند.

امروزه جراحان بینی ، با استفاده از روش های مدرن و جدید رینوپلاستی ؛ افزون بر آن که ایرادات بینی را اصلاح نموده و ظاهری طبیعی بینی را حفظ می کنند ، ماندگاری نتایج این عمل جراحی را برای مدت زمان طولانی تری تضمین می کنند و احتمال بازگشت پذیری نتایج را به حداقل می رسانند.

دکتر آزاده خردمند بهترین جراح بینی اصفهان و از زبده ترین پزشکان متخصص گوش و حلق و بینی این استان می باشند ؛ شهروندان محترم اصفهانی که تمایل به انجام این عمل جراحی در اصفهان دارند می توانند با نهایت اطمینان ، عمل خود را تحت نظر ایشان به انجام رسانند.

درباره drkheradmand

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید
Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram