عمل بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی : بینی استخوانی به بینی که دارای پوست نازک و استخوان و غضروف محکم باشد گفته می شود، کسانی که دارای این نوع بینی هستند می توانند در عمل بینی استخوانی انواع مدل بینی را انتخاب کنند و بهترین نتیجه را به دست آورند. ( جراح بینی )

عمل بینی استخوانی برای رفع ایرادات ذیل انجام می شود:

  • از بین بردن قوز روی بینی
  • رفع انحراف و کجی بینی
  • از بین بردن افتادگی نوک بینی
  • رفع بزرگی نوک بینی
  • رفع بزرگی سوراخ های بینی

عمل بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی چگونه انجام می شود ؟

عمل بینی به دو تکنیک عمل بینی باز و عمل بینی بسته انجام می شود، بیمار بهتر است انتخاب روش عمل زیبایی بینی را به جراح بینی بسپارد تا جراح زیبایی بینی با توجه به مهارت و تجربه خود بهترین روش را انتخاب کند.

در عمل زیبایی بینی به روش باز جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز بر روی بینی اعمال می شود.

در عمل بینی باز جراح بینی دید مستقیم بر روی ایرادات موجود در بینی دارد.

اما در عمل بینی بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود، بهتر است بدانید مدت عمل بینی با این روش حدود 15 دقیقه کمتر از عمل بینی باز می باشد.

عمل بینی استخوانی با لیزر

امروزه شاهد تبلیغات گسترده ای در خصوص عمل بینی با لیزر هستیم که باید بگوییم علم پزشکی در حوزه لیزر آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییرات یرا بر روی اسکلت بینی ایجاد کرد.

لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.

عوارض عمل بینی استخوانی چیست ؟

برخی از افراد پیش از عمل بینی این سوال در ذهن شان ایجاد می شود که چه عوارضی ممکن است عمل بینی برای آن ها داشته باشد.

باید پاسخ دهیم در صورتی که عمل بینی استخوانی غضروفی توسط یک جراح بینی خوب و با تجربه انجام شود هیچ عارضه ای برای آن ها ایجاد نمی شود و تنها عوارض آن تورم و کبودی ، گرفتگی بینی می باشد که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود.

هزینه عمل بینی استخوانی چقدر می باشد ؟

هزینه عمل بینی استخوانی با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود که جراح بینی ملزم به برآورد دقیق هزینه این جراحی و نیز ابلاغ آن به بیمار می باشد.

درباره drkheradmand

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در تماس باشید
Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram