Rating is disabled

بهترین جراح بینی در اصفهان

به دنبال بهترین جراح بینی در اصفهان هستید؟ یکی از سخت‌ترین روش‌های جراحی پلاستیک، رینوپلاستی است. زیرا عملی است که در آن جراح با کسری از میلی متر سر و کار دارد. اما جراح بینی چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا به بهترین جراح تبدیل شود؟ چگونه می توان بهترین جراح بینی را پیدا کنیم؟ در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین جراح بینی در اصفهان را به راحتی پیدا کنید.

رینوپلاستی می تواند به طور چشمگیری عزت نفس شما را با تناسب و هماهنگی بهتر تمام ویژگی های صورت شما افزایش دهد. این نوع جراحی صورت می تواند تقریباً هر گونه مشکل زیبایی و برخی از مشکلات عملکردی را که با بینی خود دارید حل کند. بسیاری از مردان و زنان متوجه می‌شوند که حتی کوچک‌ترین تنظیمات شکل و اندازه می‌تواند به آنها کمک کند تا بهترین خود را احساس کنند. رینوپلاستی یکی از روش های مورد علاقه بهترین جراح پلاستیک زیبایی و ترمیمی صورت است. زیرا فرآیند ایجاد نتایج زیبا و طبیعی بسیار هنرمندانه است.

دسترسی آسان به بخش های مهم مقاله

اگر فرصت کافی برای مطالعه این مطلب را ندارید کافیست پادکست زیر را گوش دهید تا خلاصه ‎ای از مطلب را دریافت کنید.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی در اصفهان

در حالی که رینوپلاستی یک عمل زیبایی رایج است، چالش های زیادی را به همراه دارد. در بینی، فرم و عملکرد ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند. تغییر زیبایی در ساختار بینی می تواند تأثیرات نامطلوبی بر تنفس داشته باشد. در عین حال، تکنیک‌های جراحی خاصی که برای بهبود تنفس بینی طراحی شده‌اند، می‌توانند بر ظاهر تأثیر بگذارند، چه خوب و چه بد.

همه مایلند بهترین نتیجه را در جراحی بینی به دست آورند. با این حال، بدون در نظر گرفتن فاکتورهای مهم برای رینوپلاستی، نمی توان بهترین نتیجه را از عمل بینی اصفهان گرفت.

انتخاب پزشک برای جراحی بینی یکی از مهمترین فاکتورها برای بهترین نتیجه جراحی بینی است. هنگام انتخاب جراح پلاستیک برای زیبایی بینی، فاکتورهای زیادی باید در نظر گرفته شود. می‌توانیم این عوامل را به شرح زیر فهرست کنیم:

 • تجربه جراح پلاستیک در زمینه و تخصص مربوطه
 • شایستگی جراح پلاستیک در این زمینه
 • اعتماد به نفسی که یک جراح پلاستیک به شما خواهد داد

مهم است که در این انتخاب عجله نکنید. سال‌هایی که جراح پلاستیک عمل کرده است، مطمئناً مهم است. اما هرگز به تنهایی یک معیار کافی نیست. همچنین باید مطمئن شوید که پزشک از ساختار آناتومیکی بینی اطلاعات عمیقی دارد و بینی را از نظر فیزیکی تشخیص می دهد. دیدن تصاویر قبل و بعد از بیماران قبلی می تواند شما را در این زمینه راضی کند. علاوه بر این، باید به جراح پلاستیک خود اعتماد کنید.

اینستاگرام دکتر آزاده خردمند

نگاه کلی به جراحی بینی

موارد توضیح کوتاه
نام جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی
هدفرفع عیوب ظاهری و عملکردی بینی
تخصص پزشکمتخصص گوش، حلق و بینی یا چراح پلاستیک
سن عمل جراحی17 تا 60 سال
مدت زمان جراحیباتوجه به نوع بینی و روش جراحی متفات است. ولی تقریبا بین 1.30 دقیقه تا 2 ساعت
ریکاوری2 هفته
عوارض احتمالیتورم و کبودی، خونریزی جزئی، ایجاد مشکلات تنفسی در مراجعه به مراکز نامعتبر
مشاهده نتیجهبعد از 6 تا 12 ماه

رینوپلاستی چیست؟

رینوپلاستی چیست؟

این عمل معمولا به عنوان عمل بینی شناخته می شود. اگرچه از نظر زیبایی کاربرد زیادی دارد، اما کاربردهای پزشکی حیاتی نیز دارد. جراحی بینی اغلب برای اصلاح تنفس ناقص که به دلیل مشکلات ساختار بینی ایجاد شده است، استفاده می شود. دلایل زیادی وجود دارد که یک فرد ممکن است برای جراحی بینی انتخاب کند. برخی افراد این روش را پس از ضربه، مانند شکستن بینی انتخاب می کنند. برخی ممکن است به دنبال آن باشند تا اندازه و شکل طبیعی بینی خود را اصلاح کنند تا آن را جذاب‌تر کنند و به آن اجازه دهند که با سایر ویژگی‌های صورت همخوانی بیشتری داشته باشد.

آناتومی بینی

بینی یک ساختار هرمی شکل بسیار برجسته است که در مرکز صورت قرار دارد و از موارد زیر تشکیل شده است:

 • پوست
 • مخاط
 • استخوان
 • غضروف
 • بافت پشتیبان
آناتومی اسکلت بینی

آناتومی خارجی بینی

 • پوست
 • بافت نرم
 • ماهیچه ها
 • رگ های خونی
 • اعصاب

آناتومی داخلی بینی

 • دهلیز
 • حفره بینی
 • سپتوم
 • دیوار جانبی

به چه منظور می توان جراحی بینی را انجام داد؟

اگر می خواهید چیزی را در مورد بینی خود تغییر دهید، از جمله موارد زیر، جراحی بینی ممکن است برای شما مناسب باشد:

 • برآمدگی یا قوز در پل بینی
 • نوک بینی پیازی
 • افتادگی نوک بینی
 • نوک بینی به سمت بالا
 • سوراخ های بینی بزرگ
 • عدم تقارن بینی
 • بینی کج
 • اندازه و پهنای بینی
 • شکل کلی بینی
 • انحراف سپتوم و مشکل در تنفس
جراحی بینی به چه منظور انجام می شود؟

ناراضی بودن از ظاهر بینی می تواند دائماً خسته کننده باشد. ممکن است به این فکر کنید که اگر بتوانید کمی بینی خود را تغییر دهید، آنگاه کل صورت شما متعادل تر می شود. با جراحی زیبایی بینی، بهترین جراح بینی اصفهان می تواند آن تغییر ظریف را ایجاد کند. و از این طریق صورت شما را از نظر زیبایی ظاهری دلپذیرتر نشان دهد.

ماوراطب دکتر آزاده خردمند

کاندیدای ایده آل برای جراحی بینی

وقتی صحبت از جراحی بینی به میان می آید، نتایج مهم هستند، اما مهمترین چیز ایمنی شما است. حتی اگر بتوان از جراحی بینی برای رفع مشکلاتی که ممکن است داشته باشید استفاده کرد، مهم است که مطمئن شوید که کاندیدای خوبی هستید تا اطمینان حاصل شود که تغییرات به روشی ایمن و سالم ایجاد می‌شوند.

دو دلیل اصلی برای انجام عمل بینی نگرانی های زیبایی یا مشکلات تنفسی است. اگر عنصری از ظاهر بینی شما را آزار می دهد، مانند اندازه یا شکل یا اگر به دلیل ساختار نامنظم آن در تنفس طبیعی از طریق بینی خود مشکل دارید، ممکن است کاندیدای خوبی برای جراحی زیبایی بینی باشید. شما ممکن است کاندیدای ایده آل برای جراحی بینی باشید اگر:

 • شما هم از لحاظ جسمی و هم از نظر روحی به اندازه کافی سالم هستید که می توانید تحت عمل جراحی قرار بگیرید
 • شما انتظارات واقع بینانه ای در مورد آنچه که روش می تواند انجام دهد و نمی تواند انجام دهد، دارید
 • شما حداقل 18 سال سن دارید و اجزای صورت شما کاملاً رشد یافته است
 • شما سیگاری نیستید یا موافقت می کنید که سیگار را برای مدتی در حول و حوش عمل خود ترک کنید

آیا به جراحی بینی نیاز دارم؟

آیا سن شما بالای 18 سال است؟

آیا از ظاهر بینی خود ناراضی هستید؟

آیا از مشکل تنفسی رنج می برید؟

آیا نوک بینی شما افتاده است؟

آیا بینی شما برآمدگی دارد؟

آیا بینی شما پهن است؟

آیا سوراخ های بینی شما بزرگ است؟

برای دیدن نتیجه آزمون نام و شماره تماس خود را وارد نمایید.

امتیاز شما

0%

انواع بینی

یکی از فاکتورهای اصلی که توسط جراح مورد ارزیابی قرار می گیرد، نوع بینی بیمار است. به طور کلی، با توجه به ساختار استخوانی بینی، استحکام غضروف ها و ضخامت پوست، بینی ها به دو دسته عمل بینی استخوانی در اصفهان و عمل بینی گوشتی در اصفهان تقسیم بندی می شوند.  توجه داشته باشید که تعیین نوع بینی نقش بسزایی در انتخاب روش و همچنین مدل بینی خواهد داشت.

بینی گوشتی

از مهمترین ویژگی های بینی گوشتی می توان به پوستی چرب، نسبتاً ضخیم با سوراخ های ریز اشاره کرد. همچنین، اغلب بینی های گوشتی استخوان و غضروف ضعیفی دارند که بخش عمده آن را پوست تشکیل می دهد. بینی های گوشتی اغلب ظاهری پهن، بزرگ و نوک بینی دایره ای دارند که به دلیل ضخامت بالای پوست بینی همراه با افتادگی هستند. 

بینی استخوانی

از مهمترین ویژگی های بینی استخوانی می توان پوست نازک، انعطاف پذیری، غضروف و استخوان قوی اشاره کرد. برخلاف بینی های گوشتی، بینی های استخوانی به واسطه استحکام بالای غضروف و پوست نازک از دشواری های کمتری برخوردار است. با این حال، در بینی های استخوانی به دلیل نازکی پوست، هر نوع عدم تقارن و مشکل در ظاهر بینی به راحتی نمایان می شود.

تماس با دکتر آزاده خردمند

جراحی بینی چگونه انجام می شود؟

جراحی بینی که به منظور رفع ایرادات ظاهری بینی افراد انجام می شود، مشکلاتی از قبیل افتادگی نوک بینی، بزرگی، پهنی، قوز و شکل نامناسب بینی را برطرف می کند. در این جراحی بافت اضافه برداشته شده و در صورت نیاز بافت هایی به بینی پیوند می شود. باتوجه به نوع عمل، بینی و تشخیص جراح یکی از دو تکنیک جراحی به روش بسته یا باز برای شما انجام می شود. تفاوت اساسی این دو روش در نوع برش ها است

مراحل جراحی بینی

مرحله اول: بیهوشی

قبل از انجام عمل، بیمار باید تحت بیهوشی کامل قرار بگیرد، تا دردی را در جریان جراحی احساس نکند.

مرحله دوم: برش بینی

در این مرحله باتوجه به ایرادات بینی فرد، برش هایی در زیر پل بینی یا اطراف پره ها انجام می گردد. برش ها به جراح اجازه می دهد به ساختار زیرین بینی دسترسی پیدا کند. در عمل بینی به روش باز، جراح، ناحیه بین دو سوراخ بینی (کلوملا) برش می دهد. و در جراحی بینی به روش بسته، جراح برشی عمودی در بخش کلوما (تیغه ای در پایین سپتوم که جدا کننده سوراخ های بینی است) ایجاد می کند. 

مرحله سوم: اعمال تغییرات

پس از بلند کردن پوست بینی و دسترسی به کل بینی، جراح تغییرات لازم بر روی استخوان، بافت غضروف و پوست بینی انجام می دهد.

مرحله چهارم: بخیه و پانسمان
هنگامی که جراحی شما به پایان رسید، پوست و بافت های شما با دقت سر جای خود قرار می گیرد. برش های بین سوراخ های بینی بخیه زده می شود. سپس شما به اتاق ریکاوری انتقال پیدا می کنید تا بهوش بیایید.

بیهوشی
برش بینی
تغییرات بینی
بخیه و پانسمان

معیارهای بهترین عمل زیبایی بینی

در ارزیابی عمل جراحی بینی، نکات مختلفی در نظر گرفته می شود. در این زمینه، ما می‌توانیم معیارهای زیبایی بینی را فهرست کنیم که به ما در درک بهترین جراحی زیبایی بینی کمک می‌کند:

آپارات دکتر آزاده خردمند

بهترین جراح بینی در اصفهان کیست؟

رینوپلاستی یک عمل جراحی زیبایی پیچیده است که در حالت ایده آل توسط یک جراح کاملا آموزش دیده و با تجربه انجام می شود. جراح باید بتواند در عین حفظ تعادل صورت و بهبود عملکرد بینی، به نتایج زیبایی شناختی مطلوب برای بینی دست یابد.

دلایل انتخاب دکتر آزاده خردمند

دکتر آزاده خردمند هر ساله تعداد زیادی عمل بینی را روی مردان، زنان و نوجوانان انجام می دهد. که نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته است. جراحی بینی یکی از حوزه های تمرکز او است که این امکان را به او می دهد تا تجربه و تمرین بیشتری در این نوع جراحی پیچیده به دست آورد.

همچنین دکتر آزاده خردمند به “جراحی بینی عملکردی” اعتقاد راسخ دارد. او برای اطمینان از عملکرد بهینه بینی در همه بیماران، حتی آنهایی که در درجه اول نگران تغییرات زیبایی ظاهر بینی خود هستند، کار می کند. تجربه به او کمک می کند تا انواع مشکلات راه هوایی را برای شکل و عملکرد بهتر بینی شما پیدا کند و درمان کند.

ویس رضایت زیباجوی عزیز، که هم جراحی انحراف بینی و هم زیبایی پیش دکتر آزاده خردمند انجام داده است.

پرسیدن سوال می تواند به شما کمک کند تا گزینه های خود و روند جراحی را بهتر درک کنید. دکتر از پرسش‌ها استقبال می‌کند و بیماران را تشویق می‌کند تا قبل از انجام عمل جراحی زیبایی بینی تا حد امکان اطلاعات بیشتری در مورد عمل کسب کنند. دکتر آزاده خردمند بر ایجاد گفتگو با هر بیمار تمرکز دارد. و متوجه شده است که این کار رضایت شما را قبل، در حین و بعد از عمل افزایش می دهد. همچنین در مورد مراقبت های بعد از عمل بینی به خوبی شما را راهنمایی می کند.

عمل بینی بدون بازگشت در اصفهان

در صورتی که در زمینه جراحی بینی نیاز به مشاوره دارید، فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
پیام
پیام شما با موفقیت ارسال شد!
پیام خود را مجددا ارسال کنید.

سوالات متداول در مورد جراحی بینی در اصفهان

کلام آخر

انتخاب یک جراح بینی خوب و با تجربه در اصفهان نیازمند صرف وقت و انرژی است. ولی این نکته را بدانید که تمام این زحمات ارزش این را دارد. زیرا شما تا آخر عمر خود قرار است با بینی که جراح برای شما شکل می دهد زندگی کنید و نفس بکشید. به هیچ عنوان ملاک تان برای انتخاب جراح بینی هزینه نباشد، البته هزینه هم عامل مهمی است. ولی دیده شده است جراحانی که هزینه های کمتر دریافت می کنند ولی نتیجه جراحی به هیچ عنوان رضایت بخش نیست.

دکتر آزاده خردمند

متخصص گوش، حلق و بینی فلوشيپ جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی صورت

8 پاسخ

 1. هزینه جراحی بینی گوشتی چقدره؟ میگن بعد از عمل دوباره برمیگرده درسته؟

  1. برای اطلاع از هزینه ها و مشاوره فرم داخل مقاله رو پر کنید یا با شماره 09162007629 تماس بگیرید

 2. من میخواستم بینیمو عمل کنم از طرفی هم قصد بارداری دارم. اشکال داره اول بینیمو عمل کنم؟

  1. بین جراحی بینی و باردار شدن بهتر است یکسال فاصله بیفتد. ولی اگر زایمان کرده اید می توانید 4 ماه بعد از زایمان اقدام به جراحی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *