بهترین جراح بینی در اصفهان

بهترین جراح بینی در اصفهان چه ویژگی‌هایی دارد؟ انتخاب بهترین جراح بینی در اصفهان چه تاثیری در نتیجه نهایی عمل بینی خواهد داشت؟ بهترین جراح بینی را چگونه می‌توانیم پیدا کنیم؟ چه نکاتی را برای مشخص کردن جراح بینی موفق و متخصص باید در نظر داشته باشیم؟ اگر به دنبال عمل بینی و به دنبال پیدا کردن بهترین جراح بینی هستید، بهتر است در این مقاله با ما همراه باشید، تا در مورد ویژگی‌های یک پزشک متخصص و موفق، شناخت بیشتری پیدا کرده و بهتر بتوانید تصمیم بگیرید. چرا که انتخاب بهترین دکتر جراحی بینی، اولین قدم یک جراحی بینی موفق و مطلوب است.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی در اصفهان

در حالی که رینوپلاستی یک عمل زیبایی رایج است، چالش های زیادی را به همراه دارد. در بینی، فرم و عملکرد ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند. تغییر زیبایی در ساختار بینی می تواند تأثیرات نامطلوبی بر تنفس داشته باشد. در عین حال، تکنیک‌های جراحی خاصی که برای بهبود تنفس بینی طراحی شده‌اند، می‌توانند بر ظاهر تأثیر بگذارند، چه خوب و چه بد.

همه مایلند بهترین نتیجه را در جراحی بینی به دست آورند. با این حال، بدون در نظر گرفتن فاکتورهای مهم برای رینوپلاستی، نمی توان بهترین نتیجه را از عمل بینی اصفهان گرفت.

انتخاب پزشک برای جراحی بینی یکی از مهمترین فاکتورها برای بهترین نتیجه جراحی بینی است. هنگام انتخاب جراح پلاستیک برای زیبایی بینی، فاکتورهای زیادی باید در نظر گرفته شود. می‌توانیم این عوامل را به شرح زیر فهرست کنیم:

 • تجربه جراح پلاستیک در زمینه و تخصص مربوطه
 • شایستگی جراح پلاستیک در این زمینه
 • اعتماد به نفسی که یک جراح پلاستیک به شما خواهد داد

مهم است که در این انتخاب عجله نکنید. سال‌هایی که جراح پلاستیک عمل کرده است، مطمئناً مهم است. اما هرگز به تنهایی یک معیار کافی نیست. همچنین باید مطمئن شوید که پزشک از ساختار آناتومیکی بینی اطلاعات عمیقی دارد و بینی را از نظر فیزیکی تشخیص می دهد. دیدن تصاویر قبل و بعد از بیماران قبلی می تواند شما را در این زمینه راضی کند. علاوه بر این، باید به جراح پلاستیک خود اعتماد کنید.

اینستاگرام دکتر آزاده خردمند

مهم ترین ویژگی های بهترین جراح بینی در اصفهان

برخی از  ویژگی‌هایی که سبب تمایز بهترین جراح بینی و موفقیت عمل‌های او می‌شود، در ادامه ذکر شده است که به آن‌ها می‌پردازیم:

 • یک جراح پلاستیک فوق تخصص، از تحصیلات دانشگاهی بیشتر و کامل‌تری در مقایسه با یک جراح عمومی برخوردار است.
 • بهترین جراح بینی در اصفهان، در کلینیک‌ها و مراکز درمانی معتبری فعالیت داشته و یا در گروه‌ها و انجمن‌های تخصصی عضویت دارد.
 • یک جراح متخصص بینی افزون بر مهارت و تجربه بالا، باید از قدرت تجسم و علم زیبایی شناختی کافی برخوردار باشد تا بتواند بهترین مشاوره‌ها را به بیمار خود ارائه داده و بینی فرد را پس از عمل، به خوبی تجسم کند.
 • جراح بینی موفق، به دلیل عمل‌های بینی متعددی که انجام داده است، سابقه و تجربه بالایی داشته و در زمینه انواع عمل‌های جراحی بینی و موارد خاصی که ممکن است با در طول عمل با آن‌ها روبه‌رو شود، تخصص و مهارت بالایی دارد. به همین دلیل می‌توانید با خیالی آسوده به اتاق عمل رفته و هیچ‌ گونه نگرانی بابت عمل بینی خود نداشته باشید.
ماوراطب دکتر آزاده خردمند

دکتر آزاده خردمند؛ بهترین جراح بینی در اصفهان

انجام عمل بینی، جراحی پلک و یا بلفاروپلاستی، تزریق ژل، تزریق چربی و … از جمله خدمات اصلی ایشان است که در ادامه این مقاله بیشتر به آن‌ها پرداخته‌ایم.

دلایل انتخاب دکتر آزاده خردمند

رینوپلاستی یک عمل جراحی زیبایی پیچیده است که در حالت ایده آل توسط یک جراح کاملا آموزش دیده و با تجربه انجام می شود. جراح باید بتواند در عین حفظ تعادل صورت و بهبود عملکرد بینی، به نتایج زیبایی شناختی مطلوب برای بینی دست یابد.

دکتر آزاده خردمند هر ساله تعداد زیادی عمل بینی را روی مردان، زنان و نوجوانان انجام می دهد. که نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته است. جراحی بینی یکی از حوزه های تمرکز او است که این امکان را به او می دهد تا تجربه و تمرین بیشتری در این نوع جراحی پیچیده به دست آورد.

همچنین دکتر آزاده خردمند به “جراحی بینی عملکردی” اعتقاد راسخ دارد. او برای اطمینان از عملکرد بهینه بینی در همه بیماران، حتی آنهایی که در درجه اول نگران تغییرات زیبایی ظاهر بینی خود هستند، کار می کند. تجربه به او کمک می کند تا انواع مشکلات راه هوایی را برای شکل و عملکرد بهتر بینی شما پیدا کند و درمان کند.

ویس رضایت زیباجوی عزیز، که هم جراحی انحراف بینی و هم زیبایی پیش دکتر آزاده خردمند انجام داده است.

پرسیدن سوال می تواند به شما کمک کند تا گزینه های خود و روند جراحی را بهتر درک کنید. دکتر از پرسش‌ها استقبال می‌کند و بیماران را تشویق می‌کند تا قبل از انجام عمل جراحی زیبایی بینی تا حد امکان اطلاعات بیشتری در مورد عمل کسب کنند. دکتر آزاده خردمند بر ایجاد گفتگو با هر بیمار تمرکز دارد. و متوجه شده است که این کار رضایت شما را قبل، در حین و بعد از عمل افزایش می دهد. همچنین در مورد مراقبت های بعد از عمل بینی به خوبی شما را راهنمایی می کند.

عمل بینی بدون بازگشت در اصفهان

در صورتی که در زمینه جراحی بینی نیاز به مشاوره دارید، فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
پیام
پیام شما با موفقیت ارسال شد!
پیام خود را مجددا ارسال کنید.

خدمات بهترین جراح بینی در اصفهان

جراح و متخصص بینی در اصفهان، خدمات گسترده و متنوعی به بیماران خود ارائه می‌دهد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • انواع جراحی بینی شامل جراحی بینی طبیعی، جراحی زیبایی بینی، جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی، جراحی بینی فانتزی جراحی بینی  نیمه فانتزی و …
 • جراحی پلک و یا بلفاروپلاستی

جراحی پلک برای کسانی که با افزایش سن، دچار افتادگی پلک شده و در واقع خاصیت ارتجاعی پلک‌هایشان از دست رفته است، یک گزینه مناسب و فوق‌العاده است. البته باید توجه داشته باشید که جراحی پلک و یا بلفاروپلاستی یک عمل حساس بوده که برای انجام آن لازم است حتما به بهترین جراح بینی در اصفهان مراجعه کنید.

جوانسازی صورت نیز، یکی از خدمات بهترین دکتر جراح بینی بوده که هدف از آن، بازگرداندن ظاهر جوان و زیبای چهره فرد بوده و در واقع، یک درمان زیبایی و آرایشی است.

اتوپلاستی، به معنای جراحی زیبایی گوش بوده که با هدف زیبایی، تغییر اندازه گوش، تغییر موقعیت آن و … انجام می‌شود. این عمل زیبایی نیز، باید تحت نظر بهترین جراح بینی انجام شده تا نتیجه دلخواه و مطلوبی به دست آورید.

موادی نظیر فیلر، چربی، ژل و … از جمله مواد پرکننده پوستی هستند که به برطرف شدن فرورفتگی‌ها و عیوب نقاط مختلف بدن کمک کرده و یکی از خدمات متخصص جراحی بینی به شمار می‌آید.

کلام آخر

انتخاب یک جراح بینی خوب و با تجربه در اصفهان نیازمند صرف وقت و انرژی است. ولی این نکته را بدانید که تمام این زحمات ارزش این را دارد. زیرا شما تا آخر عمر خود قرار است با بینی که جراح برای شما شکل می دهد زندگی کنید و نفس بکشید. به هیچ عنوان ملاک تان برای انتخاب جراح بینی هزینه نباشد، البته هزینه هم عامل مهمی است. ولی دیده شده است جراحانی که هزینه های کمتر دریافت می کنند ولی نتیجه جراحی به هیچ عنوان رضایت بخش نیست.

دکتر آزاده خردمند

متخصص گوش، حلق و بینی فلوشيپ جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی صورت

8 پاسخ

 1. هزینه جراحی بینی گوشتی چقدره؟ میگن بعد از عمل دوباره برمیگرده درسته؟

  1. برای اطلاع از هزینه ها و مشاوره فرم داخل مقاله رو پر کنید یا با شماره 09162007629 تماس بگیرید

 2. من میخواستم بینیمو عمل کنم از طرفی هم قصد بارداری دارم. اشکال داره اول بینیمو عمل کنم؟

  1. بین جراحی بینی و باردار شدن بهتر است یکسال فاصله بیفتد. ولی اگر زایمان کرده اید می توانید 4 ماه بعد از زایمان اقدام به جراحی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *