Rating is disabled

جراحی پلک در اصفهان

جراحی پلک در اصفهان

جراحی پلک که بلفاروپلاستی نیز نامیده می‌شود. یک عمل جراحی است که در آن چربی و پوست اضافی از پلک‌های تحتانی و بالایی برداشته می‌شود. جراحی پلک می‌تواند افتادگی پلک‌های بالایی و کیسه‌های پف‌کرده زیر چشم‌های شما را اصلاح کند. ویژگی‌هایی که می‌توانند شما را پیر و خسته نشان دهند یا حتی بینایی شما را مختل کنند. اگر به دنبال جراحی پلک در اصفهان هستید، با ما همراه باشید.

افزایش سن بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی است، با این حال پزشکان ماهر با استفاده از فناوری پیشرفته و روش های مدرن مانند بلفاروپلاستی می توانند ظاهر چین و چروک، خطوط ریز و افتادگی پوست را از بین ببرند.

افتادگی پوست اطراف پلک‌های بالا و یا پایین می‌تواند دید محیطی فرد را محدود کند، ظاهر نامطلوبی ایجاد کند. و در صورت درمان نشدن روی عزت نفس فرد تأثیر بگذارد. این می تواند به دلایل بسیاری مانند ژنتیک، از دست دادن خاصیت ارتجاعی و افزایش سن ایجاد شود. اما درمان از طریق جراحی پلک در اصفهان با حداقل تهاجمی در دسترس است.

کاندیدای مناسب جراحی پلک در اصفهان

اکثر بیماران 35 سال یا بیشتر دارند، اما اگر پلک های افتاده و پف کرده در خانواده شما وجود داشته باشد، ممکن است تصمیم بگیرید در سنین پایین تر جراحی کنید.

  • از نظر جسمی سالم هستید
  • سیگار نمی کشید
  • چشم انداز مثبت و اهداف واقع بینانه ای برای آنچه می توان از طریق جراحی به دست آورد، دارید
  • در شش ماه قبل از عمل، جراحی لیزیک چشم انجام نداده اید
  • از ظاهر پلک خود ناراضی هستید یا به دلیل افتادگی پلک در بینایی مشکل دارید

شرایط پزشکی که بلفاروپلاستی را خطرناک تر می کند، مشکلات تیروئید مانند کم کاری تیروئید و بیماری گریوز، خشکی چشم یا کمبود اشک کافی، فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی است. اگر شبکیه جدا شده یا گلوکوم دارید، قبل از جراحی پلک در اصفهان با چشم پزشک خود مشورت کنید.

قبل از جراحی پلک در اصفهان

جدول خلاصه جراحی پلک در اصفهان

رویهبا از بین بردن چربی، پوست و ماهیچه های اضافی، افتادگی پلک بالا و کیسه های پف کرده زیر چشم را اصلاح می کند
مدت زمان جراحییک تا سه ساعت
نوع بیهوشیمعمولاً موضعی همراه با آرامبخش یا عمومی است.
بستری/سرپاییمعمولا سرپایی
اثرات جانبیناراحتی موقت، سفت شدن پلک ها، تورم، کبودی. خشکی موقت، سوزش، خارش چشم. حساسیت به نور در چند هفته اول
خطرات عفونت، خونریزی. تورم در گوشه پلک ها، خشکی چشم. تشکیل جوش های سرسفید. عدم تقارن جزئی در بهبود یا زخم. مشکل در بستن کامل چشم ها (به ندرت دائمی). پایین کشیدن پلک های تحتانی (ممکن است نیاز به جراحی بیشتری داشته باشد). نابینایی (بسیار نادر).
ریکاوریخواندن: 2 یا 3 روز. بازگشت به کار: 7 تا 10 روز. لنزهای تماسی: دو هفته یا بیشتر. فعالیت های شدید، الکل: حدود 3 هفته. کبودی و تورم از بین رفته: چند هفته.
مدت زمان نتایجچندین سال. گاهی دائمی

قبل از جراحی پلک در اصفهان

در طول مشاوره اولیه، در صورت داشتن هرگونه آلرژی، مصرف هر گونه دارو (نسخه ای یا بدون نسخه)، یا سیگار کشیدن، جراح خود را مطلع سازید. همچنین باید اطلاعات مربوط به معاینات چشمی اخیر را ارائه کنید. اگر از عینک یا لنز استفاده می‌کنید، حتماً آن‌ها را همراه داشته باشید.

شما و جراح پلاستیک‌تان با دقت در مورد اهداف و انتظارات خود از این جراحی صحبت می کنید. همچنین باید در مورد اینکه آیا پلک بالایی یا پایینی یا هر چهار پلک را عمل کنید، پوست و همچنین چربی برداشته می‌شوند و اینکه آیا روش‌های اضافی مناسب هستند یا خیر، صحبت کنید. بهترین جراح پلک در اصفهان تکنیک ها و نوع بیهوشی مورد استفاده، امکاناتی که در آن جراحی انجام خواهد شد. و خطرات و هزینه های مربوطه را توضیح خواهد داد. ما هر گونه سوالی را که ممکن است داشته باشید، تشویق می کنیم. به خصوص آنهایی که در مورد انتظارات و نگرانی های شما در مورد نتایج هستند.

یک هفته بعد از جراحی پلک در اصفهان- دکتر آزاده خردمند

جراحی پلاستیک پلک فوقانی

پوست اضافی از طریق یک برش پنهان در چین طبیعی پلک ها برداشته می شود. بخیه ها داخلی هستند و بسیار ظریف هستند و در ضخامت پوست قرار می گیرند (بخیه های داخل پوستی) و بنابراین نامرئی هستند. این بخیه ها قابل جذب هستند. و نیازی به کشیدن ندارند. اطلاعات کامل تر را در صفحه جراحی پلک بالا در اصفهان بخوانید.

جراحی پلاستیک پلک پایین

پاکت های چربی با برشی که معمولاً در داخل پلک ایجاد می شود (روش ترانس ملتحمه) برداشته می شود. این تضمین می کند که هیچ جای زخم روی پوست وجود نداشته باشد و از عارضه مکرر ناشی از برش پوست در لبه پلک پایین جلوگیری شود که حتی بدون برداشتن پوست می تواند باعث جمع شدن جای زخم در لبه پلک شود و ظاهری گرد ایجاد کند.  که باید به هر قیمتی از آن اجتناب شود.

یک هفته بعد از لیفت ابرو و جراحی پلک در اصفهان- دکتر آزاده خردمند

ریکاوری پس از جراحی پلک در اصفهان

پس از جراحی، چشم‌های شما با پماد چرب می‌شود و ممکن است بانداژ استفاده شود. با از بین رفتن بیهوشی، پلک های شما ممکن است احساس سفت شدن و درد داشته باشند. در صورت احساس درد شدید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید.

به شما دستور داده می شود که برای چند روز سر خود را بالا نگه دارید. و برای کم شدن کبودی و تورم از کمپرس سرد استفاده کنید. در چند هفته اول، ممکن است ریزش اشک بیش از حد، حساسیت به نور و تغییرات موقتی در بینایی مانند تاری یا دوبینی را تجربه کنید.

هر گونه بخیه یک هفته پس از جراحی پلک در اصفهان برداشته می شود. پس از بداشتن آنها، تورم و تغییر رنگ اطراف چشم شما به تدریج کاهش می یابد. و شما ظاهر و احساس بسیار بهتری خواهید داشت.

بایدها و نبایدها

شما باید بتوانید بعد از دو یا سه روز بخوانید یا تلویزیون تماشا کنید. با این حال، برای حدود دو هفته نمی توانید از لنزهای تماسی استفاده کنید. اکثر مردم احساس می کنند که در عرض یک هفته تا 10 روز آماده بازگشت به کار هستند. ممکن است بخواهید برای پوشاندن هرگونه کبودی باقیمانده آرایش کنید. ممکن است برای چندین هفته به نور خورشید، باد و سایر عوامل تحریک کننده حساس باشید. بنابراین هنگام بیرون رفتن از خانه باید از عینک آفتابی و ضد آفتاب مخصوصی که برای پلک ها ساخته شده است. استفاده کنید.

سه تا پنج روز پس از جراحی فعالیت های خود را سبک نگه دارید و تا حدود سه هفته از فعالیت های سنگین خودداری کنید. به ویژه مهم است که از فعالیت هایی که فشار خون شما را افزایش می دهند، از جمله خم شدن، بلند کردن و ورزش های سخت اجتناب کنید. همچنین ممکن است به شما گفته شود که از الکل اجتناب کنید. زیرا باعث احتباس مایعات می شود.

عوارض احتمالی مرتبط با جراحی پلک در اصفهان

عوارض احتمالی مرتبط با جراحی پلک ممکن است شامل موارد زیر باشد، اما محدود به آنها نیست:

  • مشکلات بینایی موقت: بعد از انجام عمل جراحی پلک ممکن است دید دوتایی یا تاری ایجاد شود. این به طور معمول فقط چند روز پس از عمل جراحی طول می کشد.
  • مشکلات بسته شدن چشم: برخی از بیماران ممکن است در بستن چشمان خود هنگام خواب مشکل داشته باشند. در موارد نادری ممکن است این وضعیت دائمی باشد. که در این صورت می تواند خشکی چشم را ایجاد کند.
  • تغییرات تورم یا عدم تقارن: تورم موقت و عدم تعادل جزئی یک چشم در رابطه با چشم دیگر ممکن است در طول فرآیند بهبود یا زخم ایجاد شود.
  • اکتروپیون (Ectropion) : غلتیدن یا افتادگی پلک تحتانی دور از چشم

هزینه جراحی پلک در اصفهان چقدر است؟

هزینه های جراحی بر اساس نیازهای خاص شما متفاوت است. اکثر طرح های بیمه، عمل هایی را که به عنوان زیبایی در نظر گرفته می شوند، پوشش نمی دهند. اگر متصدی بیمه تشخیص دهد که این روش از نظر پزشکی برای رفع مشکلات بینایی ضروری است، پوشش ممکن است در دسترس باشد.

هنگامی که برای مشاوره به مطب دکتر آزاده خردمند تشریف می آورید، بهتر می توانیم در مورد هزینه ها و جزئیات آن با شما صحبت کنیم.

خلاصه کلام

جراحی پلک در اصفهان برای بهبود ظاهر پلک بالا و پایین انجام می شود. همچنین ممکن است برای از بین بردن افتادگی پوست که بر بینایی فرد تأثیر می گذارد، انجام شود. این جراحی برای رفع پف پلک یا کیسه های زیر چشم انجام می شود. می توان این کار را برای رفع افتادگی پلک یا سفت کردن پوست شل انجام داد.

دکتر ازاده خردمند به عنوان بهترین جراح پلک در اصفهان، تأثیر چشمگیری بر روی چشمان شما می گذارد. اثرات پیری را کاهش می دهد و ظاهری جوان تر و درخشان تر برای شما ایجاد می کند. بنابراین اعتماد به نفس شما را بهبود می بخشد.

دکتر آزاده خردمند

متخصص گوش، حلق و بینی فلوشيپ جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی صورت