امتیاز بده

عمل بینی اصفهان

عمل بینی اصفهان

عمل بینی اصفهان : عمل زیبایی بینی از جمله محبوب ترین و متداول ترین اعمال جراحی زیبایی محسوب می شود که روزانه بر شمار متقاضیان آن افزوده می شود.

اهداف عمل بینی

به طور کلی افراد عمدتا در راستای مرتفع ساختن عیوب ظاهری بینی ؛ اعم از قوز بینی ، بزرگ بودن سوراخ های آن ، نامتقارن بودن بینی و مواردی از این قبیل ؛ مبادرت به انجام عمل بینی می نمایند.

اما لازم به ذکر است که عمل بینی ، صرفا رویکرد زیبایی نداشته و در بسیاری موارد با هدف اصلاح اختلالات ساختاری بینی و رفع مشکلات تنفسی و عملکردی یبنی انجام می پذیرد.

توجه داشته باشید که در برخی موارد ؛ هدف اصلی عمل بینی ، تحقق هر دوی این اهداف ( درمانی و زیبایی ) می باشد.

اهمیت انتخاب جراح بینی

برای انجام عمل بینی ، اکیدا توصیه می شود که به بهترین جراح بینی شهر محل سکونت تان رجوع فرمایید.

قاعدتا مراجعه به یک جراح حاذق و کاردان ، افزون بر این که شما را از رویارویی با هر گونه عارضه جانبی ناشی از عمل بینی مصون می دارد ؛ احتمال دستیابی به نتایج ایده آل از این عمل جراحی را نیز تا حد قابل توجهی تحقق می بخشد.

از این رو افراد نباید در انجام عمل زیبایی بینی ، شتاب نمایند و بدون دقت و تحقیقات کافی اقدام به انتخاب جراح بینی کنند.

دکتر آزاده خردمند متخصص گوش و حلق و بینی و از زبده ترین پزشکان جراح بینی در اصفهان می باشند ؛ ایشان با بهره وری از تجربیات و تبحر بالایی که در طول سال های خدمت خود به دست آورده اند ، امکان حصول نتایج مطلوب از عمل زیبایی بینی را به بهترین نحو ممکن برای مراجعین خود به ارمغان می آورند.

لذا شهروندان محترم اصفهانی و دیگر عزیزانی که تمایل به انجام عمل بینی در اصفهان دارند ، می توانند با نهایت اطمینان و طیب خاطر به مطب دکتر خردمند مراجعه نموده و به نتایج ایده آلی از این عمل جراحی دست یابند.

هزینه عمل بینی اصفهان

هزینه عمل بینی ، بسته به این که با چه هدفی صورت پذیرفته متغیر خواهد بود.

طبعا در صورت انجام جراحی بینی با هدف درمانی ؛ هزینه عمل ، به مراتب کمتر از هزینه عمل بینی با رویکرد زیبایی خواهد بود.

ضمنا ناگفته نماند که هزینه عمل درمانی بینی ، تحت پوشش خدمات شرکت های بیمه ای قرار دارد و بیمه مربوطه با توجه به تعهدات خود ، بخشی از هزینه های جراحی یا تمام آن را تقبل خواهد کرد.

و اما در خصوص عمل زیبایی بینی توجه داشته باشید که بیمه ، هزینه اعمال زیبایی را پوشش نمی دهد ؛ از این رو عمل زیبایی بینی نیز تحت پوشش بیمه قرار نداشته و بیمه هزینه آن را پرداخت نمی کند.

جهت کسب آگاهی از هزینه دقیق عمل زیبایی بینی ، باید به صورت حضوری به مطب جراح مورد نظر مراجعه نمایید و مورد ارزیابی و معاینات دقیق قرار گیرید.

دکتر آزاده خردمند

متخصص گوش، حلق و بینی فلوشيپ جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *