Rating is disabled

با عمل بینی فانتزی نگاهی تیزتر داشته باشید!

رینوپلاستی بینی فانتزی به طور فزاینده ای در سراسر جهان محبوب است. چرا این عمل بینی خاص اینقدر شناخته شده است؟ دماغ عروسکی باربی که به آن دماغ پرنسس دیزنی نیز می‌گویند، این نام را به این دلیل گرفته است که شبیه ساختار بینی شخصیت‌های پرنسس در کارتون‌های دیزنی است. بینی منحنی و نازک، نوک بینی کوچک و چرخان (رو به بالا)، یعنی ساختار بینی زیبا و بسیار زنانه از ویژگی های بینی عروسکی باربی است. بزرگترین تفاوت با بینی های طبیعی این است که برآمدگی بینی نازک است و به وضوح انحنا دارد. اگر به دنبال عمل بینی فانتزی در اصفهان هستید با ما همراه باشید.

با نگاهی به سینما و ادبیات جهان، متوجه می‌شویم که زیبایی از نظر شکل بینی چه معنایی جهانی دارد. جادوگران بد، تبهکاران و پینوکیو (هنگامی که دروغ می گویند) بینی های بزرگی دارند. در حالی که قهرمانان و شاهزاده خانم ها بینی های کوچکتر و ظریف تر دارند.

البته هیچ قاعده مطلقی در مورد سلیقه و ترجیح زیبایی شناختی نوشته نشده است: زیبایی در چشم بیننده است. اما به نظر می رسد کهن الگوها و آمارهای هنری در این مورد موافق هستند. بینی کوچکتر و عروسک مانند به طور کلی به عنوان یک ویژگی زیبایی تلقی می شود.

کاندیدای مناسب عمل بینی فانتزی

این عمل توسط جراحان مجربی انجام می شود که بر این مدل بینی تسلط کامل دارند. مدل مردانه این نوع بینی دماغ عروسکی کن نام دارد. این جراحی برای بسیاری از انواع بینی بدون در نظر گرفتن سن و قومیت قابل انجام است. با این حال، نتیجه ممکن است همیشه در سطح مطلوب به دست نیاید. به خصوص در بیمارانی که برجستگی بینی کم دارند و در بیمارانی که پوست بسیار ضخیم دارند. با رینوپلاستی بینی باربی، نوک بینی به این صورت است.

  • کمی منحنی
  • وارونه
  • کوچک

عمل بینی فانتزی چیست؟

رینوپلاستی بینی باربی شامل ایجاد یک بینی کوچک و ظریف با انحناهای صاف و جرقه های اخروی است که گویی آفرینشی از یک فانتزی افسانه ای یا یک انیمیشن است. هنگامی که جراحی بینی باربی به درستی انجام شود، می‌تواند کل تصویر یک فرد را تغییر دهد. با تحقیقات صورت، هماهنگی خطوط و تضادهای فرم، ظاهری طبیعی به خود می گیرد. نتایج جراحی چه بوده است؟ بینی با پل کم و نوک بینی که تا حدودی به سمت بالا کشیده شده است.

بینی فانتزی برای ایجاد شکل ظریف نیاز به برداشتن بافت نرم، غضروف و استخوان دارد که خطر فرو ریختن را افزایش می دهد. شکل بینی بر اساس غضروف و استخوان است، بنابراین اگر مقدار زیادی از آن را برش دهید، پشتیبانی بسیار کمتری خواهید داشت.

رینوپلاستی بینی باربی روشی است که با ایمپلنت انجام می شود. با کمک ایمپلنت، ناهنجاری های بینی اصلاح می شود. افتادگی نوک بینی با این روش خیلی سریع برطرف می شود. برای انجام این کار، ابتدا نوک بینی تیز می شود و بعداً با یک پل مستقیم بالا می رود.

عمل بینی فانتزی در اصفهان مطابق با سوراخ های بینی انجام می شود. متناسب با فرم بینی، زوایای سوراخ های بینی نیز تنظیم می شود. به همین ترتیب انحنای بینی متناسب با ویژگی های صورت بیمار تنظیم می شود.

مزایای عمل بینی فانتزی در اصفهان

از ویژگی های جراحی بینی باربی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • یک بینی کوچک
  • بهبود تنفس
  • شکل پل بینی اصلاح می شود
  • ویژگی‌های صورت برای جذاب‌تر به‌نظر رسیدن، در یک راستا قرار می‌گیرند
  • شکل نوک بینی جلوه زیبایی شناسی بیشتری دارد

عمل بینی فانتزی در اصفهان

از آنجایی که بینی در وسط صورت قرار دارد، هر گونه تغییری که در آن ایجاد شود، ظاهر کلی فرد را تغییر می‌دهد و توانایی تبدیل قورباغه‌ها به شاهزاده‌ها یا زنان عادی به دیواهای بورلی هیلز را دارد.

با این حال، جراحی بینی عروسکی فقط برای ظاهر انجام نمی شود. این نه تنها ظاهر فرد را بهبود می بخشد، بلکه عملکرد بینی را با آسان کردن تنفس بهبود می بخشد. مشکل تنفسی به اندازه بینی مربوط نمی شود، بلکه به پویایی درونی آن مربوط می شود. جراحی بینی عروسکی باربی هیچ مشکل تنفسی ایجاد نمی کند. ممکن است این نوع بینی برای هر فرم صورت مناسب نباشد. بیمار و جراح باید صورت را به عنوان یک کل ارزیابی کنند و با هم در مورد مناسب ترین ساختار بینی تصمیم گیری کنند.

از طریق جراحی در بیماری که به درستی انتخاب شده است. ترکیبی از تغییر مشخصات خط پشتی و تغییرات نوک می‌تواند به دست آید. کاهش ارتفاع سپتوم خرک میانی و استخوان های فوقانی بینی از طریق استئوتومی و برداشتن غضروف نیمی از هدف را محقق می کند. کوتاه شدن نوک بینی و چرخش به سمت بالا از طریق برداشتن قسمتی از تیغه دمی و بخیه زدن نوک بینی به سپتوم، یک سوم تحتانی شکل بینی را تغییر می‌دهد.

معایب عمل بینی فانتزی

با توجه به استانداردهای معاصر جراحی بینی، نتیجه بینی فانتزی به طور بالقوه نگرانی‌های ساختاری خاصی ایجاد می‌کند. پایین آوردن بریج و خرک میانی خطر انسداد راه هوایی بینی را به همراه دارد. چرخاندن نوک بینی به سمت بالا باعث نمایش بیشتر سوراخ بینی می شود

این ممکن است اثرات منفی بالقوه باریک شدن دریچه داخلی بینی را که می تواند از پایین آمدن طاق میانی ناشی شود. خنثی کند. از نظر فنی، جراحی بینی باربی برخی از مفاهیم معاصر جریان هوای بینی و نحوه جلوگیری از آن در جراحی بینی را نقض می کند. بیمارانی که این روش را در نظر دارند باید در این مورد توصیه شوند.

ریکاوری عمل بینی فانتزی چگونه است؟

بعد از جراحی، بینی شما برای اطمینان از بهبودی مناسب نیاز به حمایت دارد. ما به بیماران توصیه می کنیم برای کاهش تورم در 2 روز اول از کیسه های یخ استفاده کنند. پس از دوره نقاهت 5-6 روزه، پزشکان ما ساپورت ها و بخیه ها را برای بررسی نتایج برمی دارند.

تجربه درد، تورم و حتی خونریزی در هفته اول بعد از عمل کاملاً طبیعی است. با این حال، ناخوشایندترین عوارض پس از آن با تخصص جراحی، ظرافت، و به کارگیری تکنیک های خاص. مانند استراتژی بسته، ایجاد برش زیر بینی، به حداقل می رسد.

این امر تهاجمی بودن روش را کاهش می دهد. اما به خاطر داشته باشید که بیمارانی که به دنبال نرم شدن یا تنظیم مجدد ساختار استخوان هستند باید انتظار بهبودی کمی دشوارتر را داشته باشند، فقط می توانند پس از روز اول به درستی غذا بخورند و بخوابند و بعد از آن نتایج تدریجی و روزانه را مشاهده کنند.

بیماران ممکن است برای دیدن نتیجه نهایی عمل تا یک سال تمام منتظر بمانند. بافت پوست و عضله به طور طبیعی بهبود یافته و دوباره تنظیم می شوند. با این حال، تغییرات پس از 1-2 هفته اول پس از عمل بسیار کم است و اغلب غیر قابل توجه است.

نمونه کار عمل بینی فانتزی در اصفهان

اطلاعات کلی در مورد عمل بینی فانتزی

از آنجایی که رینوپلاستی بینی باربی اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است. کنجکاوی زیادی را برانگیخته است. رینوپلاستی بینی باربی نه تنها برای ظاهری زیباتر و زیباتر بلکه برای بهبود تنفس نیز انجام می شود. بیمار شروع به تنفس راحت تر می کند. اندازه گیری صورت بیمار با این تکنیک به صورت دیجیتالی ترسیم می شود. پس از تصویرسازی دیجیتال، واجد شرایط بودن بیمار برای این روش ارزیابی می شود.

بهترین جراح بینی در اصفهان بهتر می داند چه چیزی برای بیمار مناسب است، باید در مورد جراحی زیبایی بینی باربی تصمیم درستی بگیرد. جراحی بینی باربی بیشتر به صورت باز انجام می شود. بینی باز می شود و غضروف ها و استخوان ها مجددا تنظیم می شوند. سپس اندازه بینی به اندازه های مورد نظر کاهش می یابد. بعد از فرم دهی، بینی را بخیه می زنند.

دکتر آزاده خردمند

متخصص گوش، حلق و بینی فلوشيپ جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی صورت