Rating is disabled

عمل بینی در اصفهان

عمل بینی اصفهان جراحی است که شکل بینی را به دلایل زیبایی یا پزشکی تغییر می‌دهد. جراحی با ایجاد برش‌های کوچک و دستکاری بافت نرم برای رسیدن به اندازه و شکل مورد نظر انجام می‌شود. رینوپلاستی تغییرات زیادی در شکل بینی، اندازه، تغییر شکل نوک یا پل، باریک شدن سوراخ های بینی یا تغییر در زاویه بین بینی و لب فوقانی ایجاد می‌کند.

اولین ساختار چشم‌گیر روی صورت بینی است. زیرا بینی در وسط صورت قرار دارد. نسبت بینی به سایر ساختارهای صورت به طور قابل توجهی بر زیبایی ظاهری آن تأثیر می گذارد. یک بینی زیبا و جذاب باید متناسب باشد. هدف از عمل بینی در اصفهان ارائه بینی متقارن و طبیعی متناسب با صورت بیمار است که عملکرد خود را به نحو سالم انجام می‌دهد.

عمل بینی در اصفهان یکی از چالش برانگیزترین عمل‌های جراحی پلاستیک صورت است که نیازمند مهارت و تجربه قابل توجهی است. بیماران باید چهره خود را به یک جراح پلاستیک که تجربه گسترده و آموزش دیده در زمینه جراحی بینی دارد اعتماد کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی طبیعی در اصفهان، به صفحه آن مراجعه کنید.

عمل بینی یا رینوپلاستی چیست؟

رینوپلاستی، جراحی بینی است که شکل آن را تغییر می دهد یا مشکلات عملکردی را اصلاح می کند. یکی از چالش برانگیزترین و دقیق ترین جراحی ها به دلیل اهمیت بینی در تعادل صورت است.

بیماران برای رفع نگرانی زیبایی ناشی از نقص مادرزادی یا افزایش سن تحت عمل زیبایی بینی قرار می گیرند. در صورت ضربه یا پس از آسیب بینی، بیماران تحت عمل جراحی ترمیمی بینی قرار می گیرند تا ظاهری طبیعی و طبیعی به بینی خود بدهد.

اجزای بینی

رینوپلاستی اصلاحی و یا عملکردی بهترین نتایج را زمانی به دست می‌دهد که بیمار و جراح پلاستیک در مورد نتیجه یک دید داشته باشند. بیمار باید با بهترین جراح بینی در اصفهان احساس راحتی کند، نیازهایش را مطرح کند. انتظاراتش را به او بگوید و بر سر نتیجه ای که ممکن است به دست آید، توافق کند.

اجزای بینی از روبرو

کاندیدای مناسب برای عمل بینی در اصفهان

اگر از ظاهر بینی خود ناراضی هستید یا به دلیل انسداد بینی دچار مشکل در تنفس هستید، کاندید خوبی برای انجام جراحی بینی با دکتر آزاده خردمند هستید. شایع ترین دلایل تغییر شکل بینی عبارتند از:

  • بینی شما به دنبال آسیب دیدگی یا در نتیجه یک بیماری مادرزادی کج شده است
  • بینی شما قوز پشتی بزرگی دارد (برآمدگی روی پل) (به صفحه عمل قوز بینی در اصفهان مراجعه کنید)
  • نوک بینی شما بالا رفته یا افتاده، پهن یا ضخیم است
  • بینی شما به دنبال ضربه شکسته است
  • تیغه بینی شما منحرف شده است

با تمام روش های جراحی زیبایی، باید از سلامت کلی خوبی برخوردار باشید و انتظارات واقع بینانه ای در مورد آنچه که یک عمل بینی می تواند به دست آورد، داشته باشید. در مشاوره اولیه با دکتر آزاده خردمند، از شما خواسته می شود که شرایط پزشکی یا داروهای خاصی را که استفاده می کنید را بیان کنید تا او بتواند تشخیص دهد که آیا شما کاندیدای مناسبی برای عمل بینی اصفهان هستید یا خیر.

به طور کلی، ممکن است کاندیدای خوبی برای جراحی بینی باشید اگر:

  • شما از نظر جسمی سالم هستید
  • بینی شما کاملاً رشد کرده است (معمولاً این برای مردان 18 سال و برای زنان 16 سال است)
  • شما غضروف بینی سفت و پوستی سالم و کشسان دارید
  • سیگار نمی‌کشید
  • اهداف واقع بینانه ای در رابطه با بهبود ظاهر خود دارید

اگر در این زمینه نیاز به مشاوره دارید، یا هر سوالی در مورد عمل بینی اصفهان دارید فرم روبرو را پر کنید. تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
پیام
پیام شما با موفقیت ارسال شد!
پیام خود را مجددا ارسال کنید.

متداول‌ترین روش های عمل بینی در اصفهان

جراحی بینی یکی از رایج ترین روش های جراحی در بین بیماران اصفهانی است. هر بینی متفاوت است، بنابراین همه روش ها برای اتخاذ رویکردی فردی برای هر بیمار اقتباس می شوند. رایج ترین روش های عمل بینی اصفهان عبارتند از:

رینوپلاستی

رایج ترین عمل بینی، رینوپلاستی در است و برای تغییر شکل یا ترمیم بینی (هم به دلایل زیبایی و هم به دلایل پزشکی) انجام می شود. رینوپلاستی می تواند بینی را صاف کند، شکل تمام قسمت های بینی را تغییر دهد و مشکلات تنفسی را بهبود بخشد. این روش می‌تواند در برخی از بیماران تخفیف‌های بیمه درمانی و درمانی را به همراه داشته باشد، به‌ویژه اگر این روش برای اصلاح مشکلات ناشی از آسیب یا اصلاح مشکلات تنفسی انجام شود.

تیپ پلاستی

رینوپلاستی نوک بینی یا تیپ پلاستی یک عمل جراحی زیبایی است که به بهبود فرم نوک بینی شما کمک می کند. و ظاهر کلی بینی و صورت شما را به طور کلی بهبود می بخشد. این جراحی برای شما مناسب است اگر نگرانی اصلی شما در مورد نوک بینی باشد و نه شکل، اندازه، ساختار یا طول آن.

سپتوپلاستی

سپتوپلاستی یا جراحی بینی بر روی تیغه شما توسط جراح بینی در اصفهان برای بهبود تنفس انجام می شود. همچنین سپتوپلاستی را می توان با رینوپلاستی برای جراحی سپتورینوپلاستی ترکیب کرد که می تواند به بهبود تنفس و ظاهر کمک کند

آلارپلاستی (کاهش سوراخ بینی)

آلارپلاستی، آلاپلاستی یا جراحی آلا یک روش جراحی است که با برداشتن مقدار کمی از بافت بینی از بال‌های بینی انجام می‌شود. این روش همچنین به عنوان روش کاهش پایه آلار شناخته می شود، ظاهر سوراخ های بینی شما را بهبود می بخشد و زیبایی طبیعی بینی شما را افزایش می دهد.

عمل بینی در اصفهان چگونه انجام می شود؟

عمل بینی به روش باز

در جراحی بینی باز، برش در ناحیه ای که به عنوان قطب میانی بینی پذیرفته می شود، اعمال می شود. پوست بینی و سپس بافت غضروفی از این محل برش برداشته می شود. باتوجه به عملکرد بینی یا اختلالات ساختار بینی، اعمال لازم انجام می شود. بافت غضروف و پوست مجدداً روی قطب میانی بینی جایگزین می‌شود. و با بستن برش، عمل کامل می‌شود. رینوپلاستی باز روش ارجح جراحی است زیرا دید واضحی از تمام ساختارها و بهترین نتیجه را در حین جراحی ارائه می کند.

تکنیک های بکار برده شده در عمل بینی اصفهان

عمل بینی به روش بسته

در رینوپلاستی باتوجه به فرآیندی که روی بینی انجام می شود برش های مختلفی اعمال می شود. اما برش ها از طریق سوراخ بینی انجام می شود و از بیرون قابل مشاهده نیست. تورمی که بعد از عمل ایجاد می‌شود در جراحی بینی بسته با سرعت بیشتری برطرف می‌شود.

هنگامی که این دو تکنیک با هم مقایسه می شوند، در جراحی بینی باز، جراح کنترل بیشتری بر قسمت داخلی بینی دارد و بنابراین می تواند تغییر شکل واضح تری انجام دهد، اما ممکن است روند بهبود کمی طولانی تر شود. یک اسکار خفیف، هر چند ظریف، احتمالا باقی خواهد ماند. در رینوپلاستی بسته تجربه جراح بسیار مهم است. در این تکنیک، روند بهبودی برای بیمار هم راحت‌تر و هم کوتاه‌تر است. علاوه بر این، از آنجایی که از طریق سوراخ های بینی انجام می شود، هیچ اثری از خود به جای نمی گذارد.

اگر همراه با عمل بینی تمایل دارید لیفت لب در اصفهان انجام دهید، حتما با دکتر مشورت کنید چون امکان این عمل همزمان وجود دارد.

سوالات متداول در مورد عمل بینی اصفهان

آیا اصلاح انحراف تیغه بینی با جراحی پلاستیک امکان پذیر است؟

سپتوم قسمتی از بینی پوشیده از مخاط است که حفره بینی را از وسط به دو قسمت تقسیم می کند. و از غضروف در جلو و استخوان در پشت تشکیل شده است. انحراف تیغه بینی، یعنی یک اختلال فیزیکی در بینی که در آن این غضروف یا قسمت استخوانی در خط وسط بینی به یک طرف متمایل می شود، یکی از علل دیسترس تنفسی است. این خم شدن ممکن است در جلو یا عقب رخ دهد. گذرگاه در سمتی که این خم شدن رخ می دهد باریک شده و باعث مشکل در تنفس می شود.

انحراف بینی و سپتوم را می توان همزمان با عمل بینی در اصفهان توسط جراحان پلاستیک جراحی کرد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه جراحی انحراف بینی مراجعه کنید.

معرفی جراح برای عمل بینی اصفهان

دکتر آزاده خردمند یک جراح پلاستیک متخصص کاملا مجرب و با تجربه در اصفهان است که بیش از چند سال تجربه در اجرای تکنیک های مدرن جراحی بینی دارد. او بر نتایج طبیعی در همه بیماران خود تاکید می کند. و بینی متعادل و زیبا را ارائه می دهد که از طریق عمل بینی در اصفهان به دست می آید.

دکتر آزاده خردمند از طریق سال ها کار با بیماران مختلف و موارد چالش برانگیز می تواند به کاهش هر گونه اضطراب، استرس و ترسی که در رابطه با عمل جراحی زیبایی یا عملکردی بینی دارید کمک کند. هدف اصلی او این است که شما را راحت کند و به هر یک از سؤالاتی که ممکن است قبل از عمل جراحی داشته باشید پاسخ دهد.

برای اطلاع از هزینه عمل بینی در اصفهان به صفحه آن مراجعه کنید.

خلاصه کلام

عمل بینی اصفهان به کلیه اعمال جراحی اطلاق می شود که به طور قابل توجهی شکل بینی را تغییر می دهند یا عملکرد بینی را بهبود می بخشند. باتوجه به ناحیه مورد نظر، عمل بینی می تواند قوز پشتی بزرگ، نوک پیازی، بینی پهن، سوراخ های بینی باز شده، انحراف تیغه بینی و موارد دیگر را اصلاح کند.

اگر از اندازه یا شکل بینی خود ناراضی هستید، این یک درمان محبوب است. و با قابلیت های پزشکی آن بسیار متنوع تر شده است. با مراجعه به بهترین جراح بینی در اصفهان، ظاهر خود را جذاب و زیباتر کنید.

دکتر آزاده خردمند

متخصص گوش، حلق و بینی فلوشيپ جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *