لیفت لب در اصفهان

لیفت لب در اصفهان یکی از روش‌های جوان‌سازی مورد علاقه بسیاری از افراد است. با افزایش سن، بدن ما دچار تغییراتی می‌شود که خارج از کنترل ما هستند و لب‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. داشتن لب‌های پر ظاهری جوان‌تر و جذاب‌تر به شما می‌دهد، اما پیشرفت زمان این ویژگی مطلوب را از بین می‌برد. یکی از قابل توجه ترین تغییرات، کشیدگی و کاهش پری لب بالایی است.

لب‌ها یکی از مهم‌ترین مراکز ارتباط هستند. هر تغییر ظریف در خطوط لب، این قدرت را دارد که بگوید ما خوشحالیم، سرگرم هستیم یا ناراضی. لب‌های ما علاوه بر اینکه یک ارتباط‌دهنده بی‌صدا قدرتمند هستند، چارچوبی برای دندان‌هایمان ایجاد می‌کنند. لب‌های پر و نمای دندانی متعادل بر ظاهر جوان و خون‌گرم یک فرد تأکید می‌کند.

اگرچه فیلر یک راه عالی برای بازگرداندن حجم و شکل است، اما نمی‌تواند لب‌های بلندتر نزولی را اصلاح کند و در واقع می‌تواند آن را بدتر به نظر برساند. خوشبختانه، لیفت لب می‌تواند لب بلندتر را اصلاح کند و در عین حال حجم و شکل لب بالایی را افزایش دهد.

لیفت لب چیست؟

جراحی لیفت لب یک عمل زیبایی است که برای بهبود ظاهر لب‌ها طراحی شده است. این روش اخیرا دوباره محبوبیت پیدا کرده است. زیرا باعث بهبود ظریف و در عین حال قابل توجهی در زیبایی کلی صورت می‌شود.

طول لب بالا تعیین می‌کند که چگونه چشم انسان نسبت‌های پایین صورت را درک می‌کند. یک لب بالای کشیده می‌تواند کل صورت را درازتر نشان دهد و حتی با پوشاندن دندان‌های بالایی لبخند را مختل کند. مانند سایر ساختارهای صورت ما، لب بالایی با افزایش سن تمایل به پایین آمدن و کشیده شدن دارد. در موارد دیگر، افراد ممکن است به سادگی لب بالایی بلندتری داشته باشند. در هر دو حالت، لیفت لب در اصفهان می‌تواند بهبود قابل توجهی را ایجاد کند.

این روش برای افرادی که به دنبال افزایش قد لب بالایی به جای افزایش حجم هستند، ایده آل است. زیرا میزان رنگ صورتی را افزایش می‌دهد. علاوه بر ایجاد لب پرتر، لیفت لب در اصفهان می‌تواند به کاهش افتادگی ناشی از سن، چین و چروک، آسیب نور خورشید یا ژنتیک نیز کمک کند.

کاندیدای مناسب برای لیفت لب در اصفهان

آیا شما کاندیدای خوبی برای جراحی لیفت لب هستید؟

کاندیدهای ایده آل برای لیفت لب  در اصفهان کسانی هستند که طول لب بالایی بیش از حد دارند. برای اکثر افراد، این یک تغییر مرتبط با سن است، اما برخی از افراد جوان ممکن است به طور طبیعی لب بلندتری نیز داشته باشند. چند راه که می‌توانید سعی کنید خودتان در این مورد قضاوت کنید این است که ببینید آیا:

 • لب بالا به طور کامل (یا بیشتر) هنگام لبخند زدن روی دندان‌های بالایی را می‌پوشاند، یا
 • طول از زیر بینی تا دهان بیش از 1/3 قسمت پایینی صورت است. (طول از بینی تا دهان بیشتر از 1/3 طول بینی تا چانه است)

این قوانین کلی هستند و ممکن است برای همه صدق نکنند. برای اطلاع از اینکه آیا کاندید عمل جراحی لیفت لب هستید یا خیر، ابتدا باید با دکتر آزاده خردمند مشورت کنید. پس از تجزیه و تحلیل خطوط لب و بحث در مورد اهداف شما، او برنامه درمانی ایده‌آلی را برای نیازهای خاص شما ایجاد خواهد کرد.

شرایط کاندیدای مناسب

لیفت لب برای همه مناسب نیست. برای نتایج مطلوب، باید در یک یا چند دسته از این دسته قرار بگیرید:

 • شما نمی توانید هیچ یک از دندان های بالایی خود را بدون لبخند ببینید
 • لب بالایی شما به لب پایینی شما آویزان شده است
 • لب های شما خیلی از بینی شما فاصله دارد
 • گوشه های دهان شما به نظر می رسد که اخم کرده اید
 • لب بالایی بلند داری
 • شما بافت صورتی کمتری در لب بالایی نسبت به لب پایینی خود نشان می دهید
 • هیچ تعریفی برای کمان کوپید از لب وجود ندارد

مزایای لیفت لب در اصفهان

لیفت لب که گاهی اوقات به آن کوتاه کردن لب بالایی نیز گفته می‌شود، تغییرات ظریفی را در لب بالایی ایجاد می‌کند که اغلب تأثیر چشمگیری بر ظاهر افراد می‌گذارد. برخی از مزایای بی‌شمار لیفت لب با دکتر آزاده خردمندعبارتند از:

 • ظاهری جوان‌تر برای لب‌ها و پایین صورت
 • نمایش بهتر دندان‌های بالا
 • لب هایی که شهوت انگیزتر به نظر می‌رسند
 • کمان کوپید با تعریف بهتر
 • پف و حجم بهبود یافته

بیماران بلافاصله پس از جراحی می‌توانند تفاوت را ببینند. بسیاری از بیماران عدم نیاز به تزریق مکرر فیلر لب را پس از این عمل گزارش می‌دهند.

انواع جراحی لیفت لب در اصفهان

لب‌های هر فردی متفاوت است. به این ترتیب، هر لیفت لب نیاز به روش متفاوتی دارد. نوع جراحی لیفت لبی که انتخاب می‌کنید مستقیماً با نتیجه‌ای که به دنبال آن هستید و نقطه شروع آن ارتباط دارد.

لیفت مستقیم لب در اصفهان

لیفت مستقیم لب

لیفت مستقیم لب که به عنوان لیفت لب با بال مرغان نیز شناخته می شود، برای ایجاد یک لب بالایی مشخص‌تر استفاده می‌شود. در این روش، نوار کوچکی از پوست درست بالای لب بالایی برداشته می‌شود. سپس لب بالایی بلند شده و بخیه می‌شود تا شکاف ایجاد شده توسط تکه پوست برداشته شده بسته شود. نتیجه باعث می‌شود افراد ناحیه صورتی قابل مشاهده تری از لب بالایی داشته باشند. با این حال، این نوع لیفت لب می‌تواند یک اسکار برجسته در امتداد خط لب ایجاد کند و مرز لب را صاف کند، بنابراین به طور معمول استفاده نمی‌شود.

لیفت لب در اصفهان به روش شاخ گاوی

لیفت لب شاخ گاوی

لیفت لب bullhorn زیر بینی یکی از رایج‌ترین عمل‌هایی است که برای افرادی که به دنبال لیفت لب هستند انجام می‌شود. با این جراحی، نواری از پوست مستقیماً زیر بینی برداشته می‌شود که از مرکز شروع می‌شود و تا دو انتهای سوراخ‌های بینی امتداد می‌یابد. سپس پوست بالا کشیده می شود تا مرکز، سمت چپ و سمت راست لب ها بالا بیاید. این لیفت لب معمولی است زیرا ناحیه‌ای سایه‌دار و کمتر واضح برای اسکار فراهم می‌کند.

لیفت لب ایتالیایی

لیفت لب ایتالیایی جایگزینی برای لیفت لب bullhorn است. جراح با ایجاد دو برش کوچک زیر سوراخ‌های بینی و بالا بردن سمت چپ و راست لب‌ها، می‌تواند لیفت لب در اصفهان را با حجم کمتری ایجاد کند.

لیفت لب در اصفهان به روش ایتالیایی

لیفت گوشه لب

این نوع لیفت، لب بالایی را بلند نمی کند، بلکه گوشه‌های لب‌ها را بالا می‌برد. با ایجاد یک برش کوچک و مثلثی در گوشه‌های لب، جراح می‌تواند گوشه‌های لب را بلند کرده و هر نواحی رو به پایین را از بین ببرد. این لیفت لب در اصفهان برای افرادی ایده آل است که گوشه هایشان آویزان است یا نگران این هستند که دائماً غمگین یا جدی به نظر برسند.

لیفت سانترال لب

جراحی لیفت سانترال لب شبیه به شاخ گاوی در زیر بینی است. با این تفاوت که به جای کشیده شدن نوار پوست تا انتهای سوراخ‌های بینی، نوار کوچکی دقیقاً در مرکز برداشته می‌شود. به همین دلیل، لب فقط در مرکز بلند می‌شود و نه در کناره ها. لیفت لب مرکزی برای افرادی که به دنبال افزایش تلفظ کمان کوپید خود هستند ایده آل است.

آیا می توان لیفت لب را با روش‌های دیگر انجام داد؟

مطمئناً می‌توانید روش لیفت لب را به لیفت صورت، عمل بینی در اصفهان یا سایر جراحی‌های زیبایی صورت اضافه کنید. اغلب افزودن این بهبود کوچک اما قدرتمند، سایر روش‌های صورت را کاملاً تکمیل می‌کند. باتوجه به تصویر سلامت فردی و طرح جراحی شما، جراح ممکن است توصیه کند که به ترتیب خاصی ادامه دهید یا عمل جراحی خود را مرحله‌بندی کنید.

مواردی که بعد از لیفت لب در اصفهان باید رعایت کنید

ممکن است از شما خواسته شود که از چند محدودیت پیروی کنید که شامل موارد زیر باشد:

 • به مدت 1 هفته فقط غذاهای نرم بخورید.
 • تقریباً به مدت 2 هفته از باز کردن دهان خود (از جمله خمیازه کشیدن، در صورت امکان) خودداری کنید.
 • از استخرهای شنا، جکوزی یا سایر منابع عفونت مانند آرایشی که روی آن ناحیه اعمال می‌شود خودداری کنید.
 • از مصرف داروها یا مکمل‌هایی که باعث افزایش کبودی می‌شوند مانند آسپرین و برخی محصولات گیاهی خودداری کنید. (از پزشک خود بخواهید در مورد محصولات خاصی که مصرف می‌کنید به شما توصیه کند.)
 • تا زمان بهبودی یا تقریبا به مدت 3 هفته از فعالیت‌های شدید خودداری کنید. این شامل افزایش فشار خون، خم شدن و بلند کردن اجسام است.
 • برای رژ لب زدن باید صبر کنید تا بخیه‌های شما برداشته شود و برش‌ها بهبود یابد. (معمولاً 2 تا 3 هفته پس از لیفت لب در اصفهان)

خلاصه کلام

روش‌های غیرجراحی مختلفی برای حجم دادن به لب‌هایتان وجود دارد، اما اگر با لب‌های بلند، نازک و کوچک دست و پنجه نرم می‌کنید، ممکن است فیلر لب نتایجی را که می‌خواهید به شما ارائه نکند. در عوض، جراحی لیفت لب ممکن است راه حل ایده آل باشد.

لیفت لب در اصفهان یک روش جراحی است که فضای بین بالای لب و پایین بینی را کوتاه می‌کند و افتادگی پوست بالای دهان را از بین می‌برد. هدف از لیفت لب ایجاد لب بالایی پرتر و برجسته‌تر است.

دکتر آزاده خردمند یک جراح پلاستیک با سالها تجربه در این زمینه است. او یک چشم استثنایی برای تقارن دارد که به او اجازه می‌دهد تصمیماتی بگیرد که بهترین نتایج ممکن را برای شما به ارمغان می‌آورد.

دکتر آزاده خردمند

متخصص گوش، حلق و بینی فلوشيپ جراحی پلاستیك زیبایی و ترمیمی صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *